TS hüdrauliline kirurgiline laud sobib rindkere- ja kõhukirurgia, kõrva-nina-kurguhaiguste, sünnitusabi ja günekoloogia, uroloogia ja ortopeedia jms jaoks.
Erinevalt tavalisest manuaalsest operatsioonilauast kasutame selja- ja jalaplaatide reguleerimiseks hüdraulilist tõstesüsteemi ja gaasvedru. Muuta reguleerimisprotsess nii vaikseks kui ka mugavaks.
Y-kujuline alus tagab hüdraulilise operatsioonilaua suurema stabiilsuse ja vaba ruumi, et meditsiinipersonal saaks patsiendile nullkauguselt läheneda.
Suurte rataste disain muudab selle liikumise ajal ka vibratsioonivastaseks ja dekompressioonivabaks.
1. Täiustatud mäluvaht
Hüdraulilise kirurgilise laua pinnamaterjal on leegiaeglustav ja antistaatiline. Vormitud polüuretaanist (PU) madrats on kergesti puhastatav ja pika kasutuseaga.
2. Sisseehitatud neerusild.
Sisestage käepide vastavasse auku, pöörake käepidet ja laske vöökoha tugisillal sobivasse asendisse tõusta või laskuda, seejärel tõmmake käepide välja. TS hüdraulilise operatsioonilaua puhul on vöökoha tugisilla kõrgus üle 100 mm.
3. ImporditudHhüdraulilineSsüsteem
Ameerikast imporditud hüdrosüsteem muudab käsitsi juhitava laua liikumise stabiilseks ja kiireks.
4. AnurgelineAkohandusedwithGas Springid
TS hüdraulilise operatsioonilaua nii seljaplaadi kui ka jalaplaadi liigendid on varustatud gaasvedruga silindriliste tugikonstruktsioonidega, mis muudavad mitmesugused reguleerimised õrnaks, vaikseks ja vibratsioonivabaks, kaitstes samal ajal tõhusalt liigeskonstruktsiooni ja takistades patsiendi kukkumist.
5. LArgeri rataste disain
Mehaanilise hüdraulilise operatsioonilaua alus on konstrueeritud suurte ratastega (läbimõõt≥100 mm), mis on liikumiseks paindlik. Rattad tõusevad pidurdamisel, voodipõhi on maapinnaga kindlalt kontaktis ja stabiilsus on hea.
Pparameetrid
| Mudeliüksus | TS hüdrauliline operatsioonilaud |
| Pikkus ja laius | 2050 mm * 500 mm |
| Kõrgus (üles ja alla) | 890 mm / 690 mm |
| Peaplaat (üles ja alla) | 60°/60° |
| Tagaplaat (üles ja alla) | 75°/ 15° |
| Jalaplaat (üles/alla/väljapoole) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/pöördtrendelenburg | 25°/ 25° |
| Külgkalle (vasakule ja paremale) | 20°/ 20° |
| Neeru silla kõrgus | ≥110 mm |
| Madrats | Mälu madrats |
| Peamine materjal | 304 roostevaba teras |
| Maksimaalne kandevõime | 200 kg |
| Garantii | 1 aasta |
Sstandardsed aksessuaarid
| Ei. | Nimi | Kogused |
| 1 | Anesteesia ekraan | 1 tükk |
| 2 | Keha tugi | 1 paar |
| 3 | Käetugi | 1 paar |
| 4 | Õla tugi | 1 paar |
| 5 | Põlvekark | 1 paar |
| 6 | Kinnitusklamber | 1 komplekt |
| 7 | Madrats | 1 komplekt |
| 8 | Keharihm | 1 komplekt |