TS-1 mehaaniline operatsioonilaud on valmistatud roostevabast terasest, millel on kõrge mehaaniline tugevus, korrosioonikindlus ja lihtne puhastada.
Reguleerige voodipinna kõrgust hüdraulilise ajami abil ja tagajalaplaadi nurka muude abivahenditega.
Hüdraulilise operatsioonilaua T-kujuline alus on stabiilne ja annab pikka aega töötavatele arstidele piisavalt jalaruumi.
Saadaval on kaks valikut: integreeritud jalaplaat ja jagatud jalaplaat, mis sobivad erinevate tarbijavajadustega inimestele.
1.T-alus
Manuaalse operatsioonilaua ergonoomiline T-kujuline alus on mitte ainult hea stabiilsuse ja paindliku liikumisega, vaid pakub arstidele ka piisavalt jalaruumi, et vähendada väsimust pikaajalise töö ajal.
2.Sisseehitatud neerusild
Sisseehitatud nimmelüli saab tõusta 110 mm võrra, mis on arstidele mugav neeruoperatsioonide tegemiseks.
3. Erinevad tarvikud
Standardvarustusse kuuluvad õlatugi, õlatugi, kehatugi, anesteesiaekraan ja jalatugi mitmesuguste operatsioonide hõlbustamiseks.
4. Hüdrauliline tõstesüsteem
See on hüdrauliliselt juhitav ja mehaanilise operatsioonilaua pinna kõrgust reguleeritakse jalgpedaaliga. See töötab sujuvalt ja vaikselt. See saab normaalselt töötada ka siis, kui elekter on välja lülitatud. Ebastabiilse elektriga piirkondades saab valida hüdraulilised operatsioonilauad.
5.Integreeritud jalaplaat või poolitatud jalaplaat
Saadaval on lihtne jalaplaadi versioon, mille hind on soodne. Saadaval on ka jagatud jalaplaat, mida saab üles ja alla reguleerida ning mida saab väljapoole laiendada, et hõlbustada erinevaid alajäsemete operatsioone.
Pparameetrid
| Mudeliüksus | TS-1 mehaaniline operatsioonilaud |
| Pikkus ja laius | 1980 mm * 500 mm |
| Kõrgus (üles ja alla) | 950 mm / 750 mm |
| Peaplaat (üles ja alla) | 45°/ 90° |
| Tagaplaat (üles ja alla) | 75°/ 30° |
| Jalaplaat (üles/alla/väljapoole) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/pöördtrendelenburg | 20°/ 30° |
| Külgkalle (vasakule ja paremale) | 20°/ 20° |
| Neeru silla kõrgus | ≥110 mm |
| Madrats | Mälu madrats |
| Peamine materjal | 304 roostevaba teras |
| Maksimaalne kandevõime | 200 kg |
| Garantii | 1 aasta |
Sstandardsed aksessuaarid
| Ei. | Nimi | Kogused |
| 1 | Anesteesia ekraan | 1 tükk |
| 2 | Keha tugi | 1 paar |
| 3 | Käetugi | 1 paar |
| 4 | Õla tugi | 1 paar |
| 5 | Põlvekark | 1 paar |
| 6 | Kinnitusklamber | 1 komplekt |
| 7 | Madrats | 1 komplekt |