TF hüdrauliline günekoloogiline operatsioonilaud, mille korpus, sammas ja alus on valmistatud roostevabast terasest, millel on kõrge mehaaniline tugevus, korrosioonikindlus ning mis soodustab puhastamist ja desinfitseerimist.
See hüdrauliline günekoloogiline operatsioonilaud on standardvarustuses varustatud õlatugede, õlarihma, käepideme, jalatugede ja pedaalidega, sõelaga prügikasti ja valikulise günekoloogilise läbivaatuslambiga.
Hüdraulilise günekoloogilise operatsioonilaua kõrgust saab reguleerida pedaalide abil ja voodi kallet saab käepidet raputades reguleerida.
Piduri peale vajutamisel langeb voodi põhjas olev fikseeritud alus, mis suurendab kokkupuutepinda maapinnaga ja tagab voodi stabiilsuse.
Seda kasutatakse laialdaselt günekoloogias, sünnitusabis, uroloogias ja anorektaalses kirurgias.
1. Roostevabast terasest materjal
Hüdraulilise günekoloogilise operatsioonilaua põhiosa, külgmised rööpad, tõstesammas ja alus on valmistatud kvaliteetsest 304 roostevabast terasest, millel on kõrge mehaaniline tugevus, korrosioonikindlus ja lihtne puhastada.
2. Lai lauapind
Hüdraulilise günekoloogilise operatsioonilaua pinna laius võib ulatuda 600 mm-ni, mis on väga sõbralik teatud kehatüübiga inimestele ja parandab mugavust.
3. Mitmekülgsed aksessuaarid
Lisaks standardsele õlatoele on lisavarustusena saadaval ka õlarihmad, käepidemed, jalatoed, jalapedaalid, prügikast ja günekoloogilise läbivaatuse valgusti.
4. Ainulaadne fikseeritud jalg
Unikaalne operatsioonilaua fikseeritud jalg suurendab kokkupuutepinda maapinnaga ja tagab hüdraulilise günekoloogia stabiilsuse.
Parameetrid
| Mudeliüksus | TF hüdraulilise günekoloogia operatsioonilaud |
| Pikkus ja laius | 1800 mm * 600 mm |
| Kõrgus (üles ja alla) | 900 mm / 680 mm |
| Trendelenburg/pöördtrendelenburg | 8°/ 20° |
| Tagaplaat (üles ja alla) | 70°/ 11° |
| Pinge | 220V/110V |
| Sagedus | 50 Hz / 60 Hz |
| Madrats | Õmblusteta madrats |
| Peamine materjal | 304 roostevaba teras |
| Maksimaalne kandevõime | 173 kg |
| Garantii | 1 aasta |
SstandardAksessuaarid
| Ei. | Nimi | Kogused |
| 1 | Käetugi | 1 paar |
| 2 | Käepide | 1 paar |
| 3 | Jalaplaat | 1 tükk |
| 4 | Madrats | 1 komplekt |
| 5 | Jäätmebassein | 1 tükk |
| 6 | Kinnitusklamber | 1 paar |
| 7 | Põlvekark | 1 paar |
| 8 | Pedaal | 1 paar |