See elektrohüdrauliline operatsioonilaud on jagatud viieks osaks: peaosa, seljaosa, tuharaosa ja kaks eraldatavat jalaosa.
Kõrge valguse läbilaskvusega kiudmaterjal ja 340 mm horisontaalne libisemine tagavad, et röntgenskaneerimise ajal ei teki pimeala.
See elektrohüdrauliline operatsioonilaud on varustatud kahekordse juhtimissüsteemiga, et tagada probleemivaba töö.
Seda saab varustada multifunktsionaalse pearaami ja ortopeedilise veojõuraamiga.
Ühe nupuga lähtestamise funktsioon võimaldab taastada algse horisontaalse asendi. Ühe nupuga painutamine ja tagasi painutamine ning elektriline jalalaua funktsioon säästab palju aega.
See sobib mitmesugusteks kirurgiateks, näiteks kõhuõõne kirurgia, sünnitusabi, günekoloogia, kõrva-nina-kurguhaiguste, uroloogia, anorektaalse ja ortopeedia jne jaoks.
1.Pikem ja laiem lauapind
Elektrohüdraulilise operatsioonilaua pinna pikkus võib ulatuda 2180 mm-ni ja laius 550 mm-ni, mis sobib mõnede erirühmade vajadustele ja võib muuta patsiendi mugavamaks.
2. Topeltjuhtimissüsteem
Elektrohüdrauliline operatsioonilaud on varustatud peamise juhtimis-/abikontrolleri kahekordse süsteemiga, et tagada tõrgeteta töö.
3.Flex & Re-flex & ühe nupuga lähtestamine
Ühe nupuga lähtestamise funktsioon, saab taastada algse horisontaalse asendi, ühe klahviga painde ja tagurpidi painde
4. Valikuline elektriliselt reguleeritav jalaplaat
Jalaplaadi pistikühendusega moodulkonstruktsioon võimaldab jalaplaati elektriliselt reguleerida, mis säästab oluliselt asendi reguleerimise aega.
5. Sisseehitatud laetav aku
TDY-Y-2 elektriline-hüdrauliline operatsioonilaud on varustatud suure jõudlusega laetava akuga, mis suudab rahuldada 50 operatsiooni vajadused. Samal ajal on sellel vahelduvvoolu toiteallikas, mis tagab elektrienergia maksimaalse ohutuse.
Pparameetrid
| MudelEse | TDY-Y-2 elektrohüdrauliline operatsioonilaud |
| Pikkus ja laius | 2170 mm * 550 mm |
| Kõrgus (üles ja alla) | 1100 mm / 690 mm |
| Peaplaat (üles/alla/painduv) | 45°/ 90°/ 40° |
| Tagaplaat (üles ja alla) | 85°/ 40° |
| Jalaplaat (üles/alla/väljapoole) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/pöördtrendelenburg | 30°/ 30° |
| Külgkalle (vasakule ja paremale) | 20°/ 20° |
| Neeru silla kõrgus | 100 mm |
| Horisontaalne libisemine | 350 mm |
| Nullpositsioon | Üks nupp, standardvarustuses |
| Flex/Refleks | Kombineeritud operatsioon |
| Röntgeniplaat | Valikuline |
| Juhtpaneel | Standardne |
| Hädaseiskamisnupp | Standardne |
| Elektromootori süsteem | Chaoger alates Taiwan |
| Pinge | 220V/110V |
| Sagedus | 50 Hz / 60 Hz |
| Võimsuse kompaktsus | 1,0 kW |
| Aku | Jah |
| Madrats | Mälu madrats |
| Peamine materjal | 304 roostevaba teras |
| Maksimaalne kandevõime | 300 kg / 350 kg |
| Garantii | 1 aasta |
Aaksessuaarid
| Ei. | Nimi | Kogused |
| 1 | Anesteesia ekraan | 1 tükk |
| 2 | Keha tugi | 1 paar |
| 3 | Käetugi | 1 paar |
| 4 | Õla tugi | 1 paar |
| 5 | Jalatugi | 1 paar |
| 6 | Neeru silla käepide | 1 tükk |
| 7 | Madrats | 1 komplekt |
| 8 | Kinnitusklamber | 8 tükki |
| 9 | Pikk kinnitusklamber | 1 paar |
| 10 | Kaugjuhtimispult | 1 tükk |
| 11 | Elektriliin | 1 tükk |
| 12 | Hüdraulikaõli | 1 õlikanister |