Kogu kate on valmistatud 304 roostevabast terasest, mida on lihtne puhastada ja desinfitseerida.
Suure valguse läbilaskvusega kiudmaterjal sobib röntgenikiirte kasutamiseks.
Laiendatud madratsi disain võimaldab patsientidel operatsioonilaual mugavamalt lamada.
TDY-G-1 elektrohüdrauliline operatsioonilaud võtab kasutusele täiustatud hüdraulilise juhtimissüsteemi, usaldusväärsed elektromagnetilised ventiilid ja õlipumbad Taiwanist, tagades vaikse ja stabiilse jõudluse.
1.Uväga madalPpositsioon
2. Topeltliigendiga peaplaat
3.Builti-neerudesBseljandik
4. Sisseehitatud laetav aku
5.Mehaanilised pidurid
| Mudeliüksus | TDY-G-1 elektriline-hüdrauliline operatsioonilaud |
| Pikkus ja laius | 2080 mm * 550 mm |
| Kõrgus (üles ja alla) | 820 mm / 520 mm |
| Peaplaat (üles ja alla) | 45°/ 90° |
| Tagaplaat (üles ja alla) | 80°/ 20° |
| Jalaplaat (üles/alla/väljapoole) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/pöördtrendelenburg | 20°/ 20° |
| Külgkalle (vasakule ja paremale) | 15°/ 15° |
| Neeru silla kõrgus | 110 mm |
| Elektromootori süsteem | Chaoger alates Taiwan |
| Pinge | 220V/110V |
| Sagedus | 50 Hz / 60 Hz |
| Võimsuse kompaktsus | 1,0 kW |
| Aku | Jah |
| Madrats | Mälu madrats |
| Peamine materjal | 304 roostevaba teras |
| Maksimaalne kandevõime | 200 kg |
| Garantii | 1 aasta |
Sstandardsed aksessuaarid
| Ei. | Nimi | Kogused |
| 1 | Anesteesia ekraan | 1 tükk |
| 2 | Keha tugi | 1 paar |
| 3 | Käetugi | 1 paar |
| 4 | Õla tugi | 1 paar |
| 5 | Jalatugi | 1 paar |
| 6 | Jalatugi | 1 paar |
| 7 | Neeru silla käepide | 1 tükk |
| 8 | Pikk kinnitusklamber | 1 paar |
| 9 | Kinnitusklamber | 8 tükki |
| 10 | Käeshoitav pult | 1 tükk |
| 11 | Elektriliin | 1 tükk |
| 12 | Pedaal | 1 paar |