TDY-2 mobiilsel operatsioonilaual on täis 304 roostevabast terasest voodi ja sammas, seda on lihtne puhastada ja see on saastevaba.
Laua pind on jagatud viieks osaks: peaosa, seljaosa, tuharaosa ja kaks eemaldatavat jalaosa.
Mobiilset operatsioonilauda TDY-2 saab liigutada 340 mm ulatuses, pakkudes operatsiooni ajal C-harule head perspektiiviala, ning seda saab kasutada röntgenfilmikastidega.
Topeltliigendiga peatsiplaat, gaasvedru abil reguleeritav jalaplaat. Kasutatakse Saksa kaubamärgi vaikseid rattaid. Samuti on olemas ühe nupuga lähtestamine, ühe nupuga lukustus- ja lukustusvastased funktsioonid on valikulised.
See multifunktsionaalne elektriline operatsioonilaud sobib mitmesugusteks operatsioonideks, näiteks kõhukirurgia, sünnitusabi, günekoloogia, kõrva-nina-kurguhaiguste, uroloogia, anorektaalse ja ortopeedilise kirurgia jaoks jne.
1.Topeltliigendiga peaplaat
Selle elektrilise operatsioonilaua kahekordse liigendiga peatsiplaat võimaldab peatsi kõrgust vabalt reguleerida, võimaldades patsiendil erinevates asendites operatsioonide sooritamisel mugavat peanurka.
2. Jalaplaat võib olla elektriline või gaasvedru juhtimine
Jalaplaati saab juhtida gaasvedru abil või saab selle uuendada elektriliseks juhtimiseks.
3. Valikuline topeltjuhtimissüsteem
Käsikontroller ja valikulised paneelil olevad juhtnupud pakuvad operatsiooni ajal topeltkaitset.
4.Suured rattad
Imporditud Saksa TENTE rattad, kulumiskindlad ja vaiksed.
5. Sisseehitatud laetav aku
TDY-2 elektriline operatsioonilaud on varustatud suure jõudlusega laetava akuga, mis suudab rahuldada 50 operatsiooni vajadused. Samal ajal on sellel vahelduvvoolu toiteallikas, mis tagab elektrienergia maksimaalse ohutuse.
6.Rohkem valikuvõimalusi
Valikuline ühe nupuga lähtestamine, positiivse painde ja vastupidise painde funktsioon.
Pparameetrid:
| MudelEse | TDY-2 mobiilne elektriline operatsioonilaud |
| Pikkus ja laius | 2100 mm * 550 mm |
| Kõrgus (üles ja alla) | 1000 mm / 700 mm |
| Peaplaat (üles ja alla) | 45° 90° |
| Tagaplaat (üles ja alla) | 90°/ 17° |
| Jalaplaat (üles/alla/väljapoole) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/pöördtrendelenburg | 25°/ 25° |
| Külgkalle (vasakule ja paremale) | 15°/ 15° |
| Neeru silla kõrgus | ≥110 mm |
| Horisontaalne libisemine | 345 mm |
| Flex/Refleks | Kombineeritud operatsioon |
| Röntgeniplaat | Valikuline |
| Juhtpaneel | Standardne |
| Elektromootori süsteem | Jiecang |
| Pinge | 220V/110V |
| Sagedus | 50 Hz / 60 Hz |
| Võimsuse kompaktsus | 1,0 kW |
| Aku | Jah |
| Madrats | Mälu madrats |
| Peamine materjal | 304 roostevaba teras |
| Maksimaalne kandevõime | 200 kg |
| Garantii | 1 aasta |
Standardsed lisatarvikud
| Ei. | Nimi | Kogused |
| 1 | Anesteesia ekraan | 1 tükk |
| 2 | Keha tugi | 1 paar |
| 3 | Käetugi | 1 paar |
| 4 | Õla tugi | 1 paar |
| 5 | Jalatugi | 1 paar |
| 6 | Jalatugi | 1 paar |
| 6 | Neeru silla käepide | 1 tükk |
| 7 | Madrats | 1 komplekt |
| 8 | Kinnitusklamber | 8 tükki |
| 9 | Pikk kinnitusklamber | 1 paar |
| 10 | Käeshoitav pult | 1 tükk |
| 11 | Elektriliin | 1 tükk |