TDY-1 elektriline operatsioonilaud kasutab elektrilist tõukurvarda mootori operatsioonisüsteemi, mis tagab, et see suudab operatsiooni ajal mitmesuguseid kehahoiaku reguleerida, sealhulgas laua tõstmist, ette- ja tahapoole kallutamist, vasakule ja paremale kallutamist, tagaplaadi voltimist ja tõlkimist.
See multifunktsionaalne elektriline operatsioonilaud sobib mitmesugusteks kirurgiateks, näiteks kõhukirurgia, sünnitusabi, günekoloogia, kõrva-nina-kurguhaiguste, uroloogia, anorektaalse ja ortopeedia operatsioonideks jne.
1. Saadaval röntgenskaneerimisel
PFCC lauaplaati saab kasutada röntgenülesvõtete tegemiseks operatsioonide ajal. TDY-1 elektrilist operatsioonilauda saab nihutada üle 300 mm, pakkudes operatsiooni ajal C-kaarele head perspektiiviala, ning seda saab kasutada röntgenfilmikastidega.
2. Valikuline topeltjuhtimissüsteem
Käsikontroller ja valikulised paneelil olevad juhtnupud pakuvad operatsiooni ajal topeltkaitset.
3. Sisseehitatud laetav aku
TDY-1 elektriline operatsioonilaud on varustatud suure jõudlusega laetava akuga, mis suudab rahuldada 50 operatsiooni vajadused. Samal ajal on sellel vahelduvvoolu toiteallikas, mis tagab elektrienergia maksimaalse ohutuse.
4. Sisseehitatud neerusild
Sisseehitatud nimmelüli, mis on arstidele mugav sapiteede ja neerude operatsioonide tegemiseks
Parameetrid
| Mudeliüksus | TDY-1 elektriline operatsioonilaud |
| Pikkus ja laius | 2070 mm * 550 mm |
| Kõrgus (üles ja alla) | 1000 mm / 700 mm |
| Peaplaat (üles ja alla) | 45°/ 90° |
| Tagaplaat (üles ja alla) | 75°/ 20° |
| Jalaplaat (üles/alla/väljapoole) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/pöördtrendelenburg | 25°/ 25° |
| Külgkalle (vasakule ja paremale) | 15°/ 15° |
| Neeru silla kõrgus | ≥110 mm |
| Horisontaalne libisemine | 300 mm |
| Flex/Refleks | Kombineeritud operatsioon |
| Röntgeniplaat | Valikuline |
| Juhtpaneel | Standardne |
| Elektromootori süsteem | Jiecang |
| Pinge | 220V/110V |
| Sagedus | 50 Hz / 60 Hz |
| Võimsuse kompaktsus | 1,0 kW |
| Aku | Jah |
| Madrats | Mälu madrats |
| Peamine materjal | 304 roostevaba teras |
| Maksimaalne kandevõime | 200 kg |
| Garantii | 1 aasta |
Standardsed lisatarvikud
| Ei. | Nimi | Kogused |
| 1 | Anesteesia ekraan | 1 tükk |
| 2 | Keha tugi | 1 paar |
| 3 | Käetugi | 1 paar |
| 4 | Õla tugi | 1 paar |
| 5 | Jalatugi | 1 paar |
| 6 | Jalatugi | 1 paar |
| 6 | Neeru silla käepide | 1 tükk |
| 7 | Madrats | 1 komplekt |
| 8 | Kinnitusklamber | 8 tükki |
| 9 | Pikk kinnitusklamber | 1 paar |
| 10 | Käeshoitav pult | 1 tükk |
| 11 | Elektriliin | 1 tükk |