1.Ülimadal asend
Oftalmoloogia operatsioonilaua minimaalne kõrgus on reguleeritav 500 mm-ni. Tuntud elektromagnetiline ajamisüsteem on stabiilne, usaldusväärne ja töötamise ajal müravaba. See on parim valik oftalmoloogia ja kõrva-nina-kurguhaiguste kirurgia jaoks.
2.Eemaldatav peaplaat
Eemaldatavat peaplaati on mehaanilise käiguga lihtne juhtida.
Peatsipadja keskel olev nõgus disain vastab ergonoomilistele nõuetele.
3. Lai pind
Pinna laius võib ulatuda 550 mm-ni, mis võimaldab patsiendil sellel mugavamalt lamada.
4. Paindlik jalglüliti
Seljaplaadi ja jalaplaadi nurka saab reguleerida jalglüliti abil, mis on arstil mugav patsiendi asendit oftalmoloogilise operatsiooni ajal kõige ideaalsemale asendile reguleerida.
5. Kroonlehepidur
Mehaanilised pedaalpidurid on kiiremad, mugavamad, ohutumad ja töökindlamad.
6. Valikuline arsti tool
Arstitoolil on võimalik reguleerida käetugesid, seljatuge ja istme kõrgust.
Parameetrid
| Mudeliüksus | TDG-2 elektriline oftalmoloogiline operatsioonilaud |
| Pikkus ja laius | 2080 mm * 550 mm |
| Kõrgus (üles ja alla) | 700 mm / 500 mm |
| Peaplaat (üles ja alla) | 45°/ 90° |
| Tagaplaat (üles ja alla) | 45°/ 20° |
| Jalaplaat (üles ja alla) | 45°/ 20° |
| Horisontaalne libisemine | 300 mm |
| Elektromootori süsteem | Jiecang |
| Pinge | 220V/110V |
| Sagedus | 50 Hz / 60 Hz |
| Võimsuse kompaktsus | 1,0 kW |
| Aku | Jah |
| Madrats | Mälu madrats |
| Peamine materjal | 304 roostevaba teras |
| Maksimaalne kandevõime | 200 kg |
| Garantii | 1 aasta |
Standardsed lisatarvikud
| Ei. | Nimi | Kogused |
| 1 | Infusioonivarras | 1 komplekt |
| 2 | Käepidemega laud | 1 paar |
| 3 | Instrumentide alus | 1 komplekt |
| 4 | Kinnitusklamber | 1 komplekt |
| 5 | Madrats | 1 komplekt |
| 6 | Jalalüliti | 1 komplekt |