TDG-1 elektrilisel operatsioonilaual on viis peamist toimingugruppi: elektriliselt reguleeritav voodipinna tõstmine, ette- ja tahapoole kallutamine, vasakule ja paremale kallutamine, seljaplaadi tõstmine ja pidur.
Selle elektrilise juhtimissüsteemi ilus välimus, kere, alus, tõstesammas ja külgmised rööpad on kõik valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest, millel on kõrge viimistlus, korrosioonikindlus ja kõrge mehaaniline tugevus.
Elektrilise operatsioonilaua erinevaid asendeid saab nutikalt reguleerida ühe nupuga. See kasutab LINAKi elektrilist ajamit, mis on vaikne, täpne ja madalate hoolduskuludega. Suurte rataste disain, vaikne ja maavärinakindel dekompressioon.
See elektriline operatsioonilaud sobib mitmesugusteks kirurgiateks, näiteks kõhukirurgia, sünnitusabi, günekoloogia, kõrva-nina-kurguhaiguste, uroloogia, anoreksia ja ortopeedia jaoks jne.
1.AnurgelineAkohandusedwithGas Springid
TDG-1 elektrilise operatsioonilaua nii seljaplaadi kui ka jalaplaadi liigendid on varustatud gaasvedruga silindriliste tugikonstruktsioonidega, mis muudavad mitmesugused reguleerimised õrnaks, vaikseks ja vibratsioonivabaks, kaitstes samal ajal tõhusalt liigeskonstruktsiooni ja takistades patsiendi kukkumist.
2.LINAK elektriline lineaarajam
Elektrilise tõukurvarda kasutamine välistab meditsiinipersonali vajaduse operatsioonilaua asendit käsitsi juhtida. Piisab vaid kaugjuhtimispuldi käeshoidmisest, mis on lihtne ja tööjõudu kokkuhoidev. Võrreldes hüdraulilise operatsioonilaua müügijärgse hooldusega vähendab elektriline operatsioonilaud oluliselt ka müügijärgse hoolduse kulusid. Reguleerimisprotsessi ajal saab elektrilist tõukurvarda täpsemalt positsioneerida ja reguleerimisprotsess on äärmiselt vaikne.
3. Y-tüüpi alus
Voodialusel on Y-kujuline disain, mis mitte ainult ei vasta ergonoomilisele disainile, parandab elektrilise operatsioonilaua stabiilsust, vaid pakub ka meditsiinipersonalile rohkem vaba jalaruumi, võimaldades meditsiinipersonalil patsiendile lähemale läheneda.
4. Mitmekülgsed aksessuaarid
Varustatud õlarihmade, randmerihmade, jalarihmade ja keharihmadega, et tagada üldnarkoosis patsientide kukkumise vältimine operatsiooni ajal. Jalaplaadid, käetoed, kehatoed ja jalatoed on kõik varustatud mäluvahust patjadega, et tagada operatsiooni mugavus ja kehavedelike normaalne ringlus operatsiooni ajal.
5. LArgeri rataste disain
Mehaanilise elektrilise operatsioonilaua alus on konstrueeritud suurte ratastega (läbimõõt≥100 mm), mis on painduv liikumiseks. Rattad tõusevad pidurdamisel üles, voodipõhi on kindlalt vastu maad.maapind ja stabiilsus on hea.
6. Sisseehitatud aku
Voolukatkestuse korral suudab sisseehitatud aku toetada 50 toimingut.
Pparameetrid
| MudelEse | TDG-1 elektriline operatsioonilaud |
| Pikkus ja laius | 2050 mm * 500 mm |
| Kõrgus (üles ja alla) | 890 mm / 690 mm |
| Peaplaat (üles ja alla) | 60°/ 60° |
| Tagaplaat (üles ja alla) | 90°/ 17° |
| Jalaplaat (üles/alla/väljapoole) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/pöördtrendelenburg | 25°/ 11° |
| Külgkalle (vasakule ja paremale) | 20°/ 20° |
| Neeru silla kõrgus | ≥110 mm |
| Flex/Refleks | Kombineeritud operatsioon |
| Juhtpaneel | Valikuline |
| Elektromootori süsteem | Linak |
| Pinge | 220V/110V |
| Sagedus | 50 Hz / 60 Hz |
| Võimsuse kompaktsus | 1,0 kW |
| Aku | Jah |
| Madrats | Mälu madrats |
| Peamine materjal | 304 roostevaba teras |
| Maksimaalne kandevõime | 200 kg |
| Garantii | 1 aasta |
Sstandardsed aksessuaarid
| Ei. | Nimi | Kogused |
| 1 | Anesteesia ekraan | 1 tükk |
| 2 | Keha tugi | 1 paar |
| 3 | Käetugi | 1 paar |
| 4 | Jalatugi | 1 paar |
| 5 | Neeru silla käepide | 1 tükk |
| 6 | Madrats | 1 komplekt |
| 7 | Käeshoitav pult | 1 tükk |
| 8 | Elektriliin | 1 tükk |