FD-G-1 elektriline günekoloogilise läbivaatuse laud kasutab ülitugevaid materjale ja on korrosioonikindel, mis soodustab haigla igapäevast puhastamist ja desinfitseerimist.
Läbivaatuslaua pinna kõrgust, seljatoe ja jalalaua nurka saab reguleerida jalglüliti abil.
Lisatarvikud on täielikud ning standardvarustuses on õlatoed, õlarihmad, randmerihmad, käepidemed, jalatoed ja sõeltega prügikastid.
Günekoloogilise läbivaatuslaua alus on U-kujulise konstruktsiooniga, mis annab arstile igapäevaseks tööks piisavalt ruumi jalgade ja säärte liikumiseks.
See meditsiinilise günekoloogilise läbivaatuse operatsioonivoodi sobib mitte ainult günekoloogilisteks uuringuteks, vaid ka meeste uroloogia jaoks
1.Õmblusteta vahumadrats
Elektrilise günekoloogilise läbivaatuslaua vormitav madrats kasutab uusimat õmblusteta vahutehnoloogiat, mis parandab oluliselt patsiendi mugavust.
2.Korrosioonikindel materjal
Kõik elektrilise günekoloogilise läbivaatuslaua katted on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis on korrosioonikindlad, kergesti puhastatavad ja desinfitseeritavad.
3. Jalalüliti
Jalalülitiga varustatud, juhib paindlikult sünnitusabi läbivaatuslaua erinevaid liigutusi.
4.Mitmekülgsed aksessuaarid
Lisaks standardsele õlatoele on lisavarustusena saadaval ka õlarihmad, käepidemed, jalatoed, jalapedaalid, prügikast, günekoloogilise läbivaatuse lamp või arstitool.
Parameetrid
| MudelEse | FD-G-1 elektriline günekoloogilise läbivaatuse laud |
| Pikkus ja laius | 1800 mm * 550 mm |
| Kõrgus (üles ja alla) | 950 mm / 680 mm |
| Trendelenburg / Pöördtrendelenburg | 14°/ 17° |
| Tagaplaat (üles ja alla) | 60°/10° |
| Elektromootori süsteem | Jiecang |
| Pinge | 220V/110V |
| Sagedus | 50 Hz / 60 Hz |
| Võimsuse kompaktsus | 1,0 kW |
| Aku | Jah |
| Madrats | Õmblusteta madrats |
| Peamine materjal | ABS |
| Maksimaalne kandevõime | 150 kg |
| Garantii | 1 aasta |
SstandardAksessuaarid
| Ei. | Nimi | Kogused |
| 1 | Käetugi | 1 paar |
| 2 | Jalaplaat | 1 komplekt |
| 3 | Madrats | 1 komplekt |
| 4 | Käepide | 1 paar |
| 5 | Jalalüliti | 1 komplekt |