TY manuaalne operatsioonilaud sobib rindkere- ja kõhukirurgia, kõrva-nina-kurguhaiguste, sünnitusabi ja günekoloogia, uroloogia ja ortopeedia jms jaoks.
Raam, sammas ja alus on roostevabast terasest, mis on kergesti puhastatavad ja korrosioonikindlad.
Mehaanilist operatsioonilauda tõstetakse ja langetatakse pedaaliga õlipumba abil, mis töötab sujuvalt ning on ohutu ja töökindel. Kõik muud liigutused toimuvad mehaaniliste käigukastide abil.
See hüdrauliline operatsioonilaud nõuab, et jalaplaati saaks alla voltida, abduktsiooni teha ja eemaldada ning seda oleks lihtne reguleerida. Sellel on T-kujuline alus.
1.Pöörlemisfunktsioon
Manuaalset operatsioonilauda saab pöörata 360°, arstid saavad operatsiooni ajal nurka vastavalt oma kehahoiakule reguleerida, mis suurendab oluliselt operatsiooniruumi. (Valikuline)
2.Kiire lülitumine painduvale asendile
Operatsioonilaud vajab 200°käepideme abil korraga laua pinnale eend (painutus), mida saab kasutada nimmelülide silla funktsiooni asendamiseks.
3. Kahekihiline lauaplaat
Lauaplaat vajab kahekihilist komposiitlauaplaati, madalat röntgenkiirguse neeldumistegurit ja kõrglahutusega perspektiiviefekti.
4. Roostevabast terasest materjal
Raam, alus, tõstesammas ja peamine ülekandekonstruktsioon on kõik valmistatud 304 roostevabast terasest, mida on lihtne puhastada ja nühkida, mis on happe- ja korrosioonikindel, tagades, et see ei roosteta kunagi.
5. Hüdrauliline ja käsitsi reguleerimine
Hüdraulilise operatsioonilaua tõstmine ja langetamine toimub pedaaliõlipumba abil, mis töötab sujuvalt ning on ohutu ja usaldusväärne. Kõiki teisi liigutusi juhib mehaaniline käigukast.
Pparameetrid
| Mudeliüksus | TY manuaalne operatsioonilaud |
| Pikkus ja laius | 2020 mm * 500 mm |
| Kõrgus (üles ja alla) | 1010 mm / 760 mm |
| Peaplaat (üles ja alla) | 45°/70° |
| Tagaplaat (üles ja alla) | 75°/ 15° |
| Jalaplaat (üles/alla/väljapoole) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/pöördtrendelenburg | 25°/ 25° |
| Külgkalle (vasakule ja paremale) | 20°/ 20° |
| Neeru silla kõrgus | ≥110 mm |
| Madrats | Mälu madrats |
| Peamine materjal | 304 roostevaba teras |
| Maksimaalne kandevõime | 200 kg |
| Garantii | 1 aasta |
Sstandardsed aksessuaarid
| Ei. | Nimi | Kogused |
| 1 | Anesteesia ekraan | 1 tükk |
| 2 | Keha tugi | 1 paar |
| 3 | Käetugi | 1 paar |
| 4 | Õla tugi | 1 paar |
| 5 | Põlvekark | 1 paar |
| 6 | Kinnitusklamber | 1 komplekt |
| 7 | Madrats | 1 komplekt |